راهنمای گام به گام ثبت نام در نمایشگاه مدیریت آلودگی هوا و صدا

دریافت فایل راهنما (PDF)

 

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه مدیریت آلودگی هوا و صدا

برای شرکت در نمایشگاه مدیریت آلودگی هوا و صدا و رزرو غرفه ­ها و حمایت از برگزاری نمایشگاه، لازم است که در سایت همایش ثبت نام کنید. برای راهنمایی مراجعان محترم در سایت، راهنمای گام به گام عضویت در سایت، شما را با مرا حل مختلف ثبت نام آشنا می کند.

برای ثبت نام در سایت نیاز است که در صفحه اول سایت بر روی عضویت در سایت کلیک کنید. و در کادر ثبت نام به عنوان گزینه شخص حقوقی را انتخاب نمایید .

 ppp

در مرحله دوم باید مشخصات خود را تکمیل کید. مستطیل هایی که با علامت * مشخص شده­‏اند حتما باید پر شوند. پس از پرکردن مشخصات نیاز است که کد امنیتی را به همان شکلی که تعیین شده است، وارد کنید و بر روی دکمه ذخیره ‏در صفحه فوق کلیک کنید.ppp

در مرحله بعد سایت کلمه عبور شما را مشخص می کند. این کلمه عبور برای email معرفی شده نیز ارسال خواهد گردید.

در مرحله بعد با استفاده از نام کاربری که انتخاب کرده ‏اید و کلمه عبوری که سایت به شما داده است، می توانید وارد سایت شوید.k

با استفاده از گزینه ثبت نام و انتخاب گزینه درخواست غرفه در نمایشگاه وارد صفحه انتخاب غرفه ها  شوید ،ppppp

با انتخاب غرفه مورد نظر می توانید با استفاده از گزینه : نقشه / کروکی  می توانید محل قرار گیری غرفه را در نمایشگاه مشاهده نمایید . پس از انتخاب غرفه کادر های : نام پیشنهادی متقاضی برای غرفه - معرفی محصولات را تکمیل کرده و تصویر لوگوی خود (با حجم حداکثر 200 Kb) را با استفاده از گزینه Browse آپلود نموده و در انتها با کلیک بر روی گزینه ذخیره، فرایند رزرو غرفه شما به پایان می رسد.kk

جهت مشاهده و اطمینان از اتمام صحیح رزرو غرفه می­توانید از طریق منوی برنامه ­ها / نمایشگاه لوگو و نام پیشنهادی خود را در کنار غرفه مد نظر مشاهده نمایید.

درخواست صورتحساب و پرداخت هزینه

برای این منظور ابتدا از منوی ثبت­نام / صدور صورت حساب را انتخاب نمایید.

 توجه: در این مرحله و تا قبل از تایید مدیر سایت می­توانید تغییرات مورد نظر خود را در رابطه با رزرو انجام شده اعمال نمایید. اما بعد از تایید مدیر سایت اعمال تغییرات امکان پذیر نیست.

در ادامه با ورود به این بخش بر روی گزینه ادامه صدور صورتحساب کلیک نمایید. 

در مرحله بعد با توجه به امکانات سایت با 2 گزینه زیر روبرو هستید:

  1. واریز به صورت دستی

در این شیوه باید پرداخت در یکی از بانک­های موردنظر انجام پذیرد و سپس فایل اسکن فیش واریزی در این قسمت بارگذاری گردد.

  1. واریز به صورت آنلاین با کارت بانکی شتاب

 توجه: حساب این برنامه به شماره  0304912227 بنام "امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف" نزد بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف، است.

در ادامه بر روی گزینه موردنظر خود کلیک کنید. 

در حالت واریز به صورت دستی، می­بایست فایل اسکن فیش واریزی بارگذاری گردد. 

در ادامه پس از پایان مراحل فوق پیغام ذیل نمایش داده خواهد شد.